Korduma kippuvad küsimused

 

Juhul, kui Sinu küsimusele alltoodud nimekirjas vastus puudub,
siis võta meiega ühendust telefoni teel (E-R 9-17)  või saada e-mail:

Avis Leasing

Jah, AVIS täisteenusliisingut saate võtta nii juriidilise kui ka eraisikuna.

Jah, Avis täisteenusliisingu puhul saad ise kombineerida just endale sobiliku teenuste paketi. Meie terviklik teenuste kirjeldus on leitav siin.

Jah, selleks saate valida meie teenuse ilma finantseeringuta ning endale sobilikke teenuste valiku ise valida.

Sõiduki ennetähtaegsel tagastusel lähtume kasutus- ja teeninduslepingu üldtingimustest ning rakendame minimaalselt 3-kuumakse suuruse ennetähtaegse tagastuse trahvi, kui lepingus pole sätestatud teisiti.

Jah, liisinguvõtjal on õigus sõiduk liisinguperioodi jooksul ka ise maha müüa, andes sellest meile varem teada.

Liisingusõidukit tohib kasutada ka keegi teine, kuid sellisel juhul peab ta olema kindlasti märgitud ka sõiduki tehnilisse passi või AVIS poolt väljastatud volikirjale (eraldi küsitav).

Jah, perioodi lõppedes on liisinguvõtjal õigus auto endale välja osta. Samuti võimalik olemasoleva sõidukiliisingut Avises pikendada või valida endale meelepärane uus sõiduk ning mugavalt perioodi lõppedes vana sõiduk Avisele tagastada.

Tasumisviisiks on igakuine arve, mis väljastatakse kuu eest ette (nt arve väljastatakse 01.01.2024, terve jaanuarikuu eest ette).

Avis Eesti liisingusõidukiga võite vabalt liigelda Teile väljastatud kindlustuspoliisil märgitud Euroopa riikides. Väljaspool nimetatud kindlustuste mõjuala liiklemine on eelneval kokkuleppel ning vajab üldjuhul täiendavat kaskokindlustuse poliisi.

Pikaajaline rent | Avis Flex

Täisteenusrent on suurepärane alternatiiv autoliisingule, kus olenevalt valitud teenuste paketist on erinevad sõidukiga seotud kulud mugavalt fikseeritud kuumakses terveks rendiperioodiks. See aitab vältida autoga seonduvaid ootamatuid kulutusi ja ebamugavusi ning säästa väärtuslikku aega.

Jah, saate sõidukit rentida ka eraisikuna.

Kui sõidukit soovitakse rentida ettevõttele tuleb esitada ettevõtte nimi ja registrikood. Kui sõiduki rentijaks on eraisik, tuleb esitada rentniku nimi ja isikukood.

Paraku mitte, maksekaardina aksepteerime vaid krediitkaarti.

Jah, kõik meie autod on kindlustatud.

Esiklaas kuulub omavastutuse alla. Soovi korral saab lisada lepingule lisakindlustusena esiklaasi 0€ omavastutuse.

Ei, rendiauto antakse Kliendile ilma teenusepakkuja kleebisteta.

Rendisõidukit tohib kasutada ka keegi teine, kuid sellisel juhul peab ta olema kindlasti märgitud ka rendilepingusse.

Helista meie ööpäevaringsele tuginumbrile +372 667 1505. Meie meeskond annab edasised juhised.

Tasumisviisiks pakume kas igakuist ettemaksuarvet või krediitkaardimakset. Pöörame tähelepanu sellele, et ka ettemaksuarvega tasumisel on nõutud esitada krediitkaart.

Üldjuhul puudub pikaajalisel autorendil deposiiditasu, tagatisena jääb meie süsteemi sõidukikasutaja krediitkaardiandmed. Mõningasel juhul võib krediidikomitee otsusel lisanduda deposiiditasu.

Kui rendi lõppedes selgub, et lepingus märgitud lubatud kilometraazi on ületatud siis arvestame iga ületatud kilomeetri eest 0,19€ (sis km) ning see lisandub Teie viimasele rendiarvele.

Avis Eesti rendisõidukiga võite vabalt liigelda Baltikumi piirides. Väljaspool Baltikumi liiklemine on eelneval kokkuleppel.

Krediitkaart peab kindlasti olema põhijuhi nimel, kellele leping on vormistatud.

Jah,  kliendil on võimalus leping ennetähtaegselt lõpetada, andes sellest kirjalikult teada ning tasudes lepingu lõpetamise tasu (tavaliselt 1–2kuu rendimakse suurune tasu).

Kuidas registreerida Avis Now kasutajaks?

Konto ülesseadmine võtab vaid paar minutit! Esmalt tuleb Avis Now rakendus App Store’ist või Google Playst alla laadida ning seejärel saad esitada vajalikud andmed ja registreerida konto. Teenuse kasutamiseks on vaja lisada toimiv maksekaart ning autode rentimiseks juhiluba.

Kuidas lisada juhiluba?

Juhiloa lisamiseks vali menüüst „Minu profiil” ning „Lae üles juhiluba“. Järgi juhiseid ja juhiluba kontrollitakse paari minutiga üle.

Kuidas lisada/kustutada maksekaart?

Maksekaardi lisamiseks vali menüüst „Minu konto” ning „Lisa/muuda maksekaarti“. Maksekaardi toimivuse kontrollimiseks broneerime sellelt 50 senti. Summa lisatakse sinu Avis Now kontole ning saad seda kasutada oma järgmise rendi ettemaksena.

Kaarti saad eemaldada valides rakenduses “Minu profiil” alt “Kustuta maksekaart”. Pea meeles, et kaardi saab rakendusest eemaldada ainult siis, kui sinu kontol pole võlgnevusi.

Enne rendi alustamist kontrolli alati, kas oled valinud õige makseviisi. Kui sõit on alanud, ei saa seda hiljem muuta ega arveldada teistsuguse makseviisiga.

Kuidas kasutada Avis Now rakendust?

Ava Avis Now rakendus ning vali alt „rent“. Kaardil on näha kõiki asukohti.

Auto rentimine toimub broneeringu alusel. Vali sobiv rendipunkt ja ajavahemik. Sõidu algus- ja lõpp-punkt on samad ning rendiperioodi kestvus 30 minutist 21 päevani. Seejärel vajuta „Näita vabu sõidukeid“. Autode juures kuvatakse hinda valitud ajaperioodi eest. Distantsi hind lisandub rendi lõpus vastavalt sõidetud kilomeetritele. Kui oled sobiva auto leidnud, kontrolli rendiandmed üle ning kinnita broneering vajutades „broneeri ja maksa“. Sõiduki uksed saad rakendusest avada 10 minutit enne broneeringu algust. Enne sõitu veendu, et autol ei ole uusi vigastusi.

Rendi lõpus pargi auto samasse kohta, kus sõitu alustasid – igal sõidukil on enda kindel parkimiskoht. Kui oled auto parkinud, jäta võtmed autosse ja vajuta rakenduses „Lõpeta rent“.  Auto uksed lukustuvad automaatselt. Lõpetuseks tee pilt pargitud autost ning anna hinnang oma Avis Now rendikogemusele. Kui autol on mingeid probleeme või see vajab puhastust, jäta meile kommentaar ning hoolitseme selle eest.

Kui vanalt saab Avis Now teenuseid kasutada?

Autode kasutamiseks peab olema vähemalt 21-aastane.

Kuidas lisada sooduskoodi?

Sooduskoodi saad lisada “Minu konto” alt. Kui rakendus sooduskoodi ei aktsepteeri, siis tee kindlaks, et promokood ei ole aegunud ja vastab kampaania nõuetele ning, et ei oleks kirjavigu. Kui promokoodi pole siiski võimalik kasutada, saada meile probleemist kuvatõmmis aadressile info@avisnow.eu.

Kuidas tühistada broneeringut?

Broneeringut on võimalik tühistada helistades meie klienditoe numbrile +372 605 1144.  Tühistamisel rakendub tühistamise tasu 3€.

Kuidas muuta või pikendada broneeringut?

Broneeringu pikendamiseks võta ühendust meie klienditoega +372 605 1144.

Kuhu võib autot parkida?

Sõidu lõpetamiseks tuleb auto parkida samasse kohta, kus sõitu alustasid – igal sõidukil on enda kindel parkimiskoht. Auto kasutusperioodi jooksul võib auto parkida sinna, kus parkimine on lubatud. Järgi kohalikke liiklus- ning parkimiseeskirju. Tasulistes tsoonides või eraparklas parkides peab juht selle eest iseseisvalt tasuma. Vajadusel saab kasutada autos olevat parkimiskella.

Auto kütus hakkab otsa lõppema. Kus saan autot tankida?

Auto tankimine on Sinu jaoks tasuta ning saad seda teha lähimas Circle K jaamas. Kütusekaardi leiad auto salongis oleva päikesesirmi alt. PIN-koodi väljastab meie klienditugi kui helistate numbrile +372 605 1144.  Kütusekaardi Kui sa pole kindel, millist kütust auto kasutab, siis igal autol on vastav kleebis näha kütusepaagi korgi peal.

Avastasin, et auto on kahjustada saanud. Kuidas käituda?

Kui kahjustust pole kleepsuga tähistatud, siis tee pildid ning saada need aadressile info@avisnow.eu.

Mida peaksin tegema kui sattusin autoavariisse?

Helista meie ööpäevaringsele tuginumbrile +372 605 1144. Meie meeskond annab edasised juhised.

Lõpetasin rakenduses sõidu ent jätsin kogemata autovõtme/kütusekaardi enda kätte või unustasin isiklikke esemeid autosse. Kuidas käitun?

Helista meie ööpäevaringsele tuginumbrile +372 605 1144 ning avame auto uksed distantsilt ilma, et peaksid uut sõitu alustama.

Mida teha, kui auto on määrdunud?

Helista meie ööpäevaringsele tuginumbrile +372 605 1144 ja me hoolitseme selle eest, et sõiduk saaks võimalikult kiiresti korda.

Kas autod on kindlustatud?

Jah, kõik meie autod on kindlustatud.

Millised autod on valikus?

Toyota Corolla, Škoda Scala, Toyota Yaris Cross, BMW 1. seeria ja Peugeot 308 mudelid. Kõik autod on uued ja hästi varustatud.

Kuidas toimub teenuse eest tasumine/arveldamine?

Teenuste kasutamiseks on vaja kontole lisada kehtiv krediit- või deebetkaart (Visa, MasterCard). Maksekaardi lisamiseks vali menüüst „Minu konto” ning „Lisa/muuda maksekaarti“. Maksekaardi toimivuse kontrollimiseks broneeritakse sellelt 50 senti. Summa lisatakse sinu Avis Now kontole ning saad seda kasutada oma järgmise sõidu ettemaksena. Lisada saab ka rohkem kui ühe kaardi.

Auto broneeringu kinnitab ettemakse valitud rendiperioodi eest. Pärast rendi lõppu lisandub disatantsi hind vastavalt läbitud kilomeetritele ja broneeringu rendiperioodist üle sõidetud aja tasu vastavalt hinnakirjale.

Rendi eest saadetakse kaks arvet – esimene broneeringu järgselt ning teine pärast rendi lõppemist. Arved saadetakse automaatselt e-mailile. Lisaks saad arveid vaadata ning alla laadida rakenduses valides menüüst “Sõitude ajalugu”.

Hinnakiri

– Autod. Hinna arvutamine toimub aja ja vahemaa järgi. Erinevate autode hinnakiri on välja toodud meie kodulehel.

Omavastutus sõiduki eest kuni 500 €
Liiklusõnnetuse tekitamisel alkoholi või narkootikumide mõju all kuni auto väärtus
Konto jagamine kolmandale isikule 500 €
Kaotatud võtmed 350 €
Keemilise puhastuse tasu (kehtib ka juhul, kui autos on suitsetatud) 200 €
Liiklus- või parkimistrahvi käsitlustasu 20 €
Hooletu juhtimine 300 €
Sõiduki juhtimine alkoholi või narkootikumide mõju all 2000 €
Trahv kütuse varastamise eest 399 €
Tasu rehvide kahjustamise eest (kui parandada pole võimalik) 60 €
Kaotatud väravapult 150 €
Broneeringu tühistamine 3 €
Broneeringu pikendamisest mitte teadaandmine 40€