mõeldud nii äri- kui erakliendile

 

Autopargi haldus

 

Kui sa ei soovi hallata auto hooldusi, rehvivahetusi, siis see teenus ongi sinule mõeldud. Autopargi haldusteenus sisaldab kõike sama mida Avis täisteenusliising, ainuke erinevus, et auto ei pea olema finantseeritud Avis Leasing poolt.

Jäta kontaktivormi oma andmed, täpsusta, millist või mitut sõidukit soovid ja me võtame sinuga ise ühendust.

  Autopargi haldus – mis see on ja kuidas see teie aega säästab?

  Fleet Management ehk autopargi haldusteenus on oma olemuselt justkui täisteenusliising, kuid ühe erinevusega – see ei pea sisaldama finantseeringut, võib valida ainult teenuste osutamise kliendi vabal valikul. Võtame kõik teie autoga seonduva enda kanda, alates rehvivahetusest kuni hooldusteni välja.

  Mõeldud nii era- kui äriklientidele 

  Autopargi haldus on mõeldud inimestele, kel juba meelepärane neljarattaline on olemas, kuid kes soovivad auto ülalpidamisega seonduva mugavalt delegeerida.  See sobib hästi näiteks kiire elutempoga eraisikule või ettevõtjale kel autopargi haldamise osa üle pea kasvamas. Või neile, kes lihtsalt soovivad oma aega, näiteks ülevaatuspunktis ootamise asemel kuhugi mujale suunata.

  Sarnaselt täisteenusliisinguga saavad Avise kliendid autopargi haldust kasutades osa ka erinevatest hinnasoodustustest. Meil on rohkelt koostööpartnereid, kellega kokkulepitud allahindlusi meeleldi oma klientidega jagame, muuhulgas kehtivad klientidele ka pesula- ja kütusesoodustused. 

  Autopargi halduse eelised

   

  • säästab aega ja administratiivkulusid
  • võimaldab kasutada Avis Leasing soodustusi koostööpartnerite juures
  • digitaalne kliendikogemus
  • auto ei pea olema finantseeritud Avis Leasingu poolt
  • võimalik võtta teenus kasvõi ainult ühele autole
  • sobib nii välja ostetud sõidukite, kui ka liisingus olevate sõidukite omanikele

  Digilahendused

  Nii täisteenusliisingu kui autopargi haldusteenusega tuleb kaasa(kui selle teenuse paketti soovite valida) Avise 24/7 toimiv autoabi – ja soovi korral toimub kogu protsess digitaalselt. Saate digitaalselt puksiiri tellida ja näete kaardilt, kui kaugel puksiirijuht asub – sama mugav nagu äpitakso tellimine. Teenus toimib nii Eestis kui mujal Euroopas.  Digilahendused on abiks ka siis, kui parklas juhtus pisike “kriipimine”. Saate helistada Avise infotelefonile ning teha valiku, misjärel saabub sõnumiga kahjujuhtumi vorm, kus saab kirjeldada juhtumit ning pilte juurde lisada. Sellega hoiate kokku ligi 75 protsenti oma ajast.  Ka edasine info seoses kahjujuhtumiga tuleb telefonile. Edastatakse info nii varuosade saabumise kui võimaliku remondiaja kohta.

  Avis hindab pikaajalisi kliendisuhteid ja kõigile leitakse personaalne lahendus. Saate Fleet Management paketti valida need teenused, mida just teie soovite. Kasvõi ühe teenuse kaupa.