personaalne | kiire | paindlik

 

Avis Leasing

TÄISTEENUSLIISING

 

 

Täisteenusliisingu eesmärk on muuta auto omaniku elu võimalikult mugavaks ja muretuks. Iga klient saab valida just sellise paketi, nagu ta soovib. Tegemist on rätseplahendusega, kus lisaks tavapärastele hooldustele võib sõiduki kuumakses sisalduda kasvõi autopesu.

Täisteenusliisingu pakkumised

Volkswagen

Passat City

fuel icon Bensiin
Transmission icon Automaat
Hind alates (sis. KM 22%)
499€ / kuu

Eripakkumine
fuel icon Elekter
Transmission icon Automaat
Hind alates (sis. KM 22%)
1291€ / kuu

fuel icon Bensiin
Transmission icon Automaat
Hind alates (sis. KM 22%)
556€ / kuu

Uus
Eripakkumine

Volkswagen

ID. BUZZ PRO+

fuel icon Elekter
Transmission icon Automaat
Hind alates (sis. KM 22%)
1373€ / kuu

Täisteenusliisingu eelised

  • Tavaliisingu puhul vastutab klient, et sõiduki ülevaatus kehtiks, hooldused-remondid oleksid tehtud ning rehvid vastaksid nõuetele. Kuid kas poleks tore, kui keegi teie asemel seda kõike teeks? Just seda Avis täisteenusliising võimaldabki. Auto saab hooldatud, rehvid vahetatud (ja hoiustatud) ning teie saate töökoja fuajees ootamise asemel millegi olulisemaga tegeleda.  Tegemist on mugavusteenusega, mis sobib kõigile. Ehkki esmapilgul võib see tunduda kulukas, aitab täisteenusliising pikas perspektiivis säästa nii teie aega kui raha.
  • Avis hindab kõrgelt pikaajalisi kliendisuhteid, mille aluseks on avatud ja personaalne suhtlus.  Iga klient saab kokku panna just sellise paketi, nagu ta soovib. Sõiduki kuumaksesse saab lisaks tavapärastele hooldustele lisada ka näiteks autopesu ja ukselt uksele teenuse (auto viiakse teenindusse ja tuuakse tagasi). 
  • Avis täisteenusliisingut kirjeldavad kõige paremini kolm sõna: paindlik, kiire ja personaalne. Piiranguid me ei pane. Leiame nii äri- kui erakliendile personaalse lahenduse.  Liisinguperioodi lõppedes on kliendil mitu varianti: sõiduk tagastada Avisele ning lõpetada leping, pikendada perioodi, osta auto välja või vahetada sõiduk uuema vastu koos Avise müügimeeskonna abiga.
  • Teenus sobib ka elektriauto huvilistele. Soovi korral saate sõidukit mugavalt kodulaadijaga laadida. Avis partnerid teevad teile pakkumise ning Avis omalt poolt arvestab elektrilaadija paigaldus- ja rendikulud kuumakse sisse.

 

Miks valida Avis Leasing?

  • Tegemist on mugavusteenusega, mis sobib kõigile. Ehkki esmapilgul võib see tunduda kulukas, aitab täisteenusliising pikas perspektiivis säästa nii teie aega kui raha. Võttes arvesse autohaldusele kuluvat ajakulu, hoiab Avis täisteenusliisingu klient aastas seitse päeva kokku ning viieaastase perioodi puhul lausa viis nädalat. 
  • Avis täisteenusliisingut kirjeldavad kõige paremini kolm sõna: paindlik, kiire ja personaalne. Piiranguid me ei pane. Leiame nii äri- kui erakliendile personaalse lahenduse.

  • Teie jaoks on liisinguperioodiks fikseeritud kuumakse ning inflatsioon ja hinnatõus seda ei mõjuta. Võimalus võtta auto 0% sissemaksega.
  • Tasuta asendusauto on piiramatuks ajaks – seniks, kuni teie sõiduki remont on tehtud. Asendusauto teenuse puhul on saadaval erinevad paketid. Kallima puhul asendatakse teie sõiduk sama klassi autoga. Soodsama paketi puhul on asendusautoks uueväärne automaatkäigukastiga sõiduk.

Võta meiega ühendust
E-mail: liising@avis.ee
Telefon: +372 667 1510

Autosõidust tekkivat CO2 heitkogust saab vähendada, aga mitte ära hoida. Carbon Impact Heroga on sul võimalus see kompenseerida.

Mis on Avis Carbon Impact Hero?

Loe lähemalt