Soovid välismaal autot rentida? Siin on kasulikud nipid, mida meeles pidada

Rendiauto annab sulle võimaluse avastada välisriike ilma, et peaksid kellestki või millestki sõltuma. Ei mingeid rongiaegade jälgimisi – saad vabalt valitud ajal minna sinna, kuhu soovid. Selleks, et sõiduki rentimine aga võimalikult muretult kulgeks, on kasulik teada mõnda nüanssi. 

Broneerida tasub meili teel 

Avis Eesti on autorendi ja täisteenusliisinguga tegelev ettevõte, kes on sulle abiks nii kodumaal kui välisriikides. Välisbroneeringute koordinaator Brit Aller toonitab, et välismaale minnes tasub auto aegsasti ette broneerida ja võimalusel teha seda meili teel. Ja ehkki Avisel on frantsiise üle maailma, on suur erinevus, kas broneerid neljarattalise läbi Avis Eesti või mõne teise riigi.

Sellel on kolm põhjust: 

  • Personaalne pakkumine. Kui saadad päringu meili teel, teeb Avis Eesti sulle personaalse pakkumise. Nii mõnelgi juhul võib see olla parem diil, kui kodulehel näha on. 
  • Lahendus äriklientidele. Ettevõtjana saad kasutada Avise mugavat lepingut, mis võimaldab aega veel rohkem kokku hoida – kord kuus saad arve ja välisriigis ei ole mitte mingit “paberimajandust”. 
  • Eestikeelne tugi. Kui broneerid Avise rendiauto vahendaja kaudu või näiteks veebilehelt Avis.com, ei ole sul eestikeelset tuge. Sellisel juhul võib välismaal tekkinud ootamatuste lahendamine olla paras väljakutse. Sõidukit tasub broneerida alati siit

Auto igale maitsele

Avise autopark on riigiti erinev, kuid kindlasti leiab igaüks endale sobiva. Saadaval on nii preemiumklassi sõidukid kui pisemad linnaautod. 

Rendiautole saab tellida ka lisavarustust, kuid riigiti on see erinev. Näiteks saab autole paigaldada suusaboksi või lumeketid. 

Kõik hinnas lahendus 

Me kõik soovime, et reisimine oleks võimalikult muretu ja sujuv. Avis 360° just seda võimaldabki! Tegemist on kõik hinnas autorendiga, kus sa ei pea mitte millegi pärast muretsema. 

Lisaks avarii- ja vargakindlustusele ning piiramatule kilometraažile on tasutud kõik kohalikud maksud ja sõidukil puudub omavastutus. “Kui juhtub avarii, katab kindlustus nii sinu kui kolmanda osapoole kahjud,” täpsustab Avis Eesti välisbroneeringute koordinaator Brit Aller. “Ja meie digilahendused ning 24/7 autoabi aitavad olukorra võimalikult mugavalt lahendada.”

Avise autorenti saad kasutada üle maailma, eranditeks on vaid Valgevene, Põhja-Korea ja Venemaa. Minimaalne rendiperiood on 1 päev ja maksimaalne 27 päeva. 

Avis 360° on saadaval järgnevates riikides:

Itaalia, Saksamaa, Hispaania, Prantsusmaa, Suur-Britannia, Belgia, Luksemburg, Holland, Austria, Šveits, Portugal, Taani, Norra, Rootsi, Tšehhi Vabariik, Eesti, Läti, Leedu, Lõuna-Aafrika, Bulgaaria, Kreeka, Malta, Iirimaa, Sloveenia, Türgi, Namiibia, Ungari, Iisrael, Soome, Valgevene, Ukraina, Horvaatia, Küpros, Austraalia, Uus-Meremaa, Singapur, Island ja Maroko.

Avisel on rohkem kui 5000 rendipunkti 170-s riigis. Kontorid asuvad ka lennu-ja rongijaamades ning sadamates. Niisiis saad oma broneeritud rendiauto alati mugavalt ja kiirelt kätte!

Muretuks reisimiseks kirjuta rent@avis.ee ja me saadame sulle personaalse autorendi pakkumise.